Czy warto kupić dziecku perfumy?

0
54
Czy warto kupić dziecku perfumy
5/5 - (2 votes)

Uwielbiamy otaczać się zapachami. Wielu z nas nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez psiknięcia się ulubionymi perfumami. Zapach dodaje nam pewności siebie i sprawia, że czujemy się atrakcyjniej – może dlatego tak chętnie po nie sięgamy. W perfumeriach internetowych czy stacjonarnych producenci kuszą nas ślicznymi aromatami i fantazyjnymi flakonami. Z pewnością przyjdzie taki dzień, że również najmłodsi zapragną swoich pierwszych w życiu perfum, które dzisiaj z łatwością możemy znaleźć. Perfumy dla dzieci stale zyskują na popularności. Warto je kupić swoim pociechom? Jak się okazuje, taki zakup może przynieść naprawdę wiele korzyści.

Co zyskamy kupując dziecku własne perfumy?

Dzieciaki zazwyczaj są uparte – jeśli nie ulegniemy ich namowom i nie kupimy im ich wymarzonych perfum z pewnością będą po kryjomu zakradać się do łazienki i używać naszych, markowych zapachów. Często spore i ciężkie flakony mogą dziecku wypaść z rąk i po prostu się potłuc. Oprócz tego, że ucierpi na tym nasz portfel, może się także okazać, że odłamki szkła skaleczyły naszego malucha. Z tego właśnie względu lepiej kupić dziecku jeden flakon jego wymarzonych perfum i nie narażać jego bezpieczeństwa jak również – zasobności naszego portfela.

Jeśli maluchowi skończą się perfumy i zostanie po nich tylko flakon z powodzeniem możemy użyć go jako dodatkowy element dekoracyjny w pokoju naszego dziecka. Jeśli mała dama będzie chciała stworzyć wystawkę swoich pierwszych kosmetyków i zapachów – pozwólmy jej na to i zaaranżujmy w tym celu jedną półkę. Możemy stworzyć też jej toaletkę, z której każda strojnisia na pewno bardzo się ucieszy. Flakony zużytych perfum dobrze sprawdzają się również jako wazony, w których możemy umieścić mini-bukieciki.

Zapachy dla dzieci są delikatne i niezbyt intensywne. Nie znajdziemy w nich orientalnych i ciężkich nut. Producenci perfum dla dzieci stawiają przede wszystkim na słodycz i aromaty owocowe bądź kwiatowe. Można również znaleźć perfumy o zapachu gumy balonowej czy oranżady.

Artykuł o podobnej tematyce znajdziemy na stronie https://perfumowyblog.pl/perfumy-dla-dziecka-warto-je-kupic

Poprzedni artykułNajwiększe grzechy dla cery
Następny artykułJak sprzątać nie niszcząc dłoni?
Blog powstał z pasji i mam nadzieję, że posłuży odwiedzającym kobietom do inspiracji moimi własnymi przemyśleniami i recenzjami. Prywatnie fanka kuchni meksykańskiej, dobrej książki i pieszych wycieczek po górach.