Dlaczego warto sprzedawać perfumy?

0
56
Dlaczego warto sprzedawać perfumy
5/5 - (1 vote)

Przychodzi taki czas, kiedy trzeba zrobić porządki w swojej, często niemałej kolekcji flakonów. Uwielbiamy otaczać się zapachami każdego dnia, dlatego też chętnie kupujemy nowe perfumy stale poszerzając grono swoich ulubieńców. Czasami jednak, również w kwestii pachnideł trzeba wyznaczyć sobie pewne priorytety i zostać tylko przy tych, które wyjątkowo przypały nam do gustu i których wyjątkowo chętnie używamy. Z resztą najlepiej się rozstać i po prostu je sprzedać. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, jak skutecznie to zrobić.

O czym należy pamiętać sprzedając perfumy?

Wyraźne, dokładne zdjęcie prezentujące produkt to podstawa. Najlepiej ustawić perfumy na jednolitym, jasnym tle, tak by widoczna była zawartość flakonu. Jeśli pachnidło było przez nas używane, przyszły nabywca musi być poinformowany, jaka zawartość flakonu została wykorzystana. Jeśli przez szkło buteleczki nie widać mikstury warto zważyć perfumy, podać ich ciężar i dla porównania podać wagę całkowicie nowego produktu.

Warto również postarać się o to, by opis był dokładny i zawierał wszelkie niezbędne informacje. Na samym początku należy określić markę i nazwę perfum oraz to, czy sprzedajemy zapach męski, damski czy może unisex. Istotne są również nuty zapachowe tworzące perfumy jak również ich koncentracja. W opisie także musimy zaznaczyć, jeśli sprzedajemy tester. Należy wspomnieć o ewentualnych niedoskonałościach na flakonie w formie zagnieceń, zarysowania czy odklejającej się etykiety.

Najłatwiej sprzedać perfumy za pośrednictwem Internet. Idealnie nadadzą się w tym celu wszelkie portale aukcyjne. Wiele osób wystawia również swoje ogłoszenia za pomocą mediów społecznościowych jak chociażby Facebooka. Jeśli nie wiemy, jaką cenę zaproponować skorzystajmy z porównywarki cen w sklepach online. Nie należy jednak sugerować się tylko i wyłącznie ceną nowego produktu, szczególnie jeśli perfumy były przez nas w pewnym stopniu wykorzystane i widać na nich ślady użytkowania.

Artykuł o podobnej tematyce można znaleźć na stronie https://isentire.pl/w-jaki-sposob-sprzedawac-perfumy/

Poprzedni artykułPerfumy, woda perfumowana a może woda toaletowa?
Następny artykułW jaki sposób testować perfumy?
Blog powstał z pasji i mam nadzieję, że posłuży odwiedzającym kobietom do inspiracji moimi własnymi przemyśleniami i recenzjami. Prywatnie fanka kuchni meksykańskiej, dobrej książki i pieszych wycieczek po górach.