Laser naczyniowy Cutera V – koniec z nadmiernym zaczerwienieniem twarzy

0
58
Laser naczyniowy Cutera V
5/5 - (1 vote)

Czerwone plamy na twarzy, które pojawiają się wskutek silnych emocji, różnicy temperatur lub jako reakcja na gorące, pikantne potrawy, stanowią dla wielu osób niezwykle wstydliwy problem. Gdy napadowe zaczerwienienia utrzymują się coraz dłużej, z czasem utrwalając się, mamy do czynienia z rumieniem.

W opinii ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki, najbezpieczniejszą i najbardziej efektywną metodą redukcji rumienia, jest zabieg z użyciem lasera naczyniowego Cutera. Jak szybko widoczne są efekty pracy tego urządzenia? Jakie są główne przyczyny zaczerwienień na twarzy? Jak pielęgnować wrażliwą skórę, skłonną do powstawania pajączków?

Jak dbać o skórę skłonną do zaczerwienień? Laser naczyniowy Cutera Excel V

Zanim omówione zostanie działanie lasera naczyniowego Cutera Excel, warto wspomnieć o tym, jak powinno się dbać o cerę naczynkową? Nie da się ukryć, że tego typu cera jest wymagająca i dosyć trudna w pielęgnacji – wymaga systematyczności i delikatności. Osoby, które często się czerwienią, powinny znacznie ograniczyć spożywanie alkoholu i ostrych przypraw, zrezygnować z gorących kąpieli, sauny, łaźni oraz w okresie letnim, stosować ochronę przeciwsłoneczną. Z pewnością należy stosować kosmetyki dedykowane dla skór z problemami naczyniowymi (np. z witaminą K). Oczywiście często zmiana nawyków i stylu życia nie są wystarczające i zaczerwienienia się nasilają, wtedy warto skorzystać z pomocy lekarza medycyny estetycznej i poddać się laserowemu usuwaniu rumienia, dzięki któremu skóra odzyska naturalny, jednolity koloryt, a my pozbędziemy się kompleksów na tym tle.

Laserowe usuwanie rumienia a źródła nadmiernego zaczerwienienia twarzy

Rumień to defekt kosmetyczny, który najczęściej pojawia się na policzkach, brodzie i nosie. Niekiedy towarzyszy mu uczucie gorąca i pieczenia. Często ma podłoże genetyczne lub związek z zaburzeniami hormonalnymi. Jest on charakterystyczny dla cery naczynkowej, która jest cienka i bardzo podatna na podrażnienia. Może też być objawem trądziku różowatego, atopowego zapalenia skóry lub innych chorób.

Laserowe usuwanie rumienia to optymalne rozwiązanie dla osób, które nie potrafią zaakceptować szpecących, czerwonych plam i czują potrzebę ich eliminacji, aby pozbyć się dyskomfortu związanego z tym defektem skórnym. Laser Cutera fantastycznie radzi sobie z tą niedoskonałością, to lider wśród urządzeń medycznych, dedykowanych leczeniu zmian naczyniowych, jest wykorzystywany przez najlepsze kliniki medycyny estetycznej na świecie.

Laser naczyniowy Cutera – nie ma lepszego sposobu na redukcję rumienia!

Zaletą lasera naczyniowego marki Cutera jest wysokie bezpieczeństwo, niska inwazyjność, szybka praca i brak konieczności zastosowania znieczulenia (dzięki specjalnej głowicy chłodzącej, zabieg jest komfortowy dla pacjenta). Działa na zasadzie wybiórczej fototermolizy. Jedna sesja trwa od kilku do kilkunastu minut, liczba zabiegów zależy od danego problemu skórnego, z jakim zgłosił się do specjalisty pacjent. Laser Cutera Excel to wysokiej klasy urządzenie medyczne, które dzięki podwójnej długości fal (tj. 532 i 1064 nm) nie tylko skutecznie eliminuje rumień, ale też teleangiektazje, znamiona naczyniowe, zmiany rubinowe, dając pacjentom pewność trwałego efektu.

Główne przeciwwskazania do laserowego usuwania rumienia to:

  • ciąża,
  • świeża, mocna opalenizna,
  • skłonności do bliznowców,
  • bielactwo,
  • łuszczyca,
  • nowotwory skóry,
  • przyjmowanie retinoidów.

Nieustannie towarzyszy Ci silny rumień, który odbiera pewność siebie w sytuacjach towarzyskich i obniża Twoje poczucie własnej wartości przy każdym spojrzeniu w lustro? Rozważasz laserowy zabieg usuwania rumienia i chcesz poznać szczegóły odnośnie wskazań, przeciwwskazań i przebiegu terapii? Mnóstwo przydatnych informacji na temat działania lasera naczyniowego Cutera Excel V znajdziesz na stronie internetowej: https://klinikamiracki.pl/

Poprzedni artykułZ dzieckiem w aucie
Następny artykułW jaki sposób można wykorzystać przeterminowane perfumy?
Blog powstał z pasji i mam nadzieję, że posłuży odwiedzającym kobietom do inspiracji moimi własnymi przemyśleniami i recenzjami. Prywatnie fanka kuchni meksykańskiej, dobrej książki i pieszych wycieczek po górach.