Tani stanik czy dobry?

0
60
tani stanik czy dobry
5/5 - (2 votes)

To pytanie, na które nie da się odpowiedzieć w dwóch słowach. Współczesne staniki kosztować mogą bowiem 30 i 300 zł, a różnica w cenie nie zawsze odzwierciedla jakość.

Paradoks trapiący większość kobiet polega na tym, że chciałybyśmy mieć bielizny więcej i to pięknej, ale bez zbytniego obciążania kieszeni. Bowiem jeśli nie posiadasz konta jak arabski szejk, żal ściska, aby wydać setki złotych na kawałek garderoby, którą zobaczy tylko mąż, względnie kot. Z drugiej strony, gdy przychodzi pora by przemknąć przez szatnię fitness klubu w samej bieliźnie, każda z nas marzy o budzących zazdrość koronkach.

Staniki luksusowe bywają drogie…

… ale bardzo często płacisz przede wszystkim za metkę. Ten fakt trzeba mieć na uwadze poszukując push-up’ów światowych marek, zdobiących w reklamach najpiękniejsze ciała show-biznesu. Jeśli zaakceptować fakt, że to nie logo zdobi człowieka, można autentycznie ekskluzywne modele biustonoszy kupić już za połowę ceny. Takie staniki znajdziemy w ofercie renomowanych, ale nie przereklamowanych polskich producentów.

Cena w okolicach 150 złotych uzasadniona jest wówczas zwykle jakością wykonania i złożonością modelu. Miseczki nawet w stanikach typu soft są specjalnie wzmacniane, aby lepiej i dłużej pełniły swoją funkcję, zaś dodatkową wartość przynoszą nieszablonowe rozwiązania typu specjalne ramiączka czy piankowe wypełnienie. Liczyć można również na eleganckie ozdobniki w postaci koronek, haftów, a nawet biżuteryjnych aplikacji z kryształków, które sprawiają, że samopoczucie od samego rana rośnie śmiało ku zenitowi.

Pamiętaj o przecenach!

Nawet oryginalnie drogie staniki nie są jednak niedostępne Polkom, które muszą myśleć o butach dla dzieci i prezentach na Gwiazdkę. Na cierpliwe i szybkie klientki czekają również wyprzedaże i rabaty, kiedy to wystarczy kliknąć w porę, aby zakończyć dzień w koronkach z najwyższej półki. Wystarczy mieć rozeznanie na rynku i pilnować oferty internetowych sklepów jak kot myszy…

Tanie staniki na co dzień

Włączając filtr cenowy na maksymalny pułap 100 czy 70 złotych nie musimy czuć jednak żadnych wyrzutów sumienia. Tak samo bowiem jak w jedwabnej bluzce nie gotuje się obiadu, tak i szuflada z bielizną ma dwa końce – ten na specjalne okazje, i ten codzienny. W cenie do kilkudziesięciu złotych da się tym czasem zakupić dobrej jakości biustonosz w dowolnym kroju – od miękkich miseczek po wydatny push-up – który ani nie rozpada się po miesiącu noszenia, ani nie kole w oczy. Wręcz przeciwnie!

Ogromna konkurencja na bieliźnianym rynku jest dla kobiet dobrą wiadomością, bo zmusza producentów do nieustannej kreatywności i podnoszenia standardów, dbając zarazem o przystępność cenową. W efekcie tanie staniki bywają zaskakująco wygodne i trwałe, a designem nierzadko dorównują modelom z najwyższej półki. W ostatecznym rozrachunku istotniejszy niż cena okazuje się zwykle wybór idealnego modelu i rozmiaru – to one bowiem decydują o satysfakcji z noszenia i męskim zachwycie!

Poprzedni artykułKalendarz firmowy – dlaczego warto?
Następny artykułCały flakon czy próbka perfum – co wybrać?
Blog powstał z pasji i mam nadzieję, że posłuży odwiedzającym kobietom do inspiracji moimi własnymi przemyśleniami i recenzjami. Prywatnie fanka kuchni meksykańskiej, dobrej książki i pieszych wycieczek po górach.